Instalacja monitoringu i alarmów – Gdańsk, Starogard

Instalujemy systemy alarmowe oraz monitoring w obiektach o różnej wielkości. Takie zabezpieczenia sprawdzą się zarówno w ochronie domu i mienia prywatnego, jak i w firmach oraz przedsiębiorstwach. Oferujemy darmową wycenę montażu instalacji oraz indywidualnie dostosowujemy poszczególne moduły zgodnie z wymaganiami klientów.

Montaż kamer i alarmów – Gdańsk, Starogard

Zamontowanie alarmu i kamer w domu zapewnia dodatkową ochronę i bezpieczeństwo – nie tylko podczas nieobecności domowników. Dodatkowe rozbudowanie zabezpieczeń o dostępne w naszej ofercie domofony pozwoli na pełną kontrolę nad posesją. Zarejestrowany obraz pozwoli szybko zidentyfikować ewentualnego intruza, a alarm umożliwi szybką reakcję.

System monitoringu dla przedsiębiorstw

Rozbudowana sieć monitoringu na terenie firmy, poza ochroną obiektu, pełni również wiele innych zadań. Montaż kamer pozwala na gromadzenie informacji np. na temat ruchu na zakładach oraz przebiegu prac. Umożliwia to sporządzenie raportów oraz wprowadzenie odpowiednich usprawnień w różnych procesach, które wpłyną korzystnie na efektywności pracy. Monitoring zapewnia większą kontrolę nad bezpieczeństwem pracowników wykonywujących obowiązki oraz pozwala zarejestrować wszelkie zaniedbania BHP – zarówno wewnątrz hali produkcyjnej, jak i na zewnątrz budynku.

Bezpieczeństwo firmy: alarmy

W Telbit przeprowadzamy montaże systemów alarmowych na różną skalę. Alarm staje się niekiedy koniecznością, zwłaszcza w siedzibie przedsiębiorstwa, gdzie przechowywane są często ważne dokumenty oraz sprzęt. Instalacja odpowiednio dopasowanego do powierzchni firmy systemu alarmowego zwiększy bezpieczeństwo interesów przedsiębiorstwa oraz pozwoli zareagować na czas w przypadku niespodziewanych sytuacji.