Instalacja sieci LAN – Gdańsk

 

Nasza firma oferuje instalację sieci LAN na terenie Gdańska i okolic. Określenie LAN (skrót od local area network) oznacza lokalną sieć komputerową, która łączy komputery stacjonarne i laptopy oraz inne urządzenia biurowe tj. drukarki, skanery czy plotery znajdujące się w jednym budynku, zapewnia im dostęp do Internetu oraz wymianę plików pomiędzy nimi.

Należy jednak mieć świadomość, że tylko prawidłowe wykonanie i podłączenie sieci LAN zapewnia szybkie, sprawne i proste wymienianie plików oraz informacji pomiędzy urządzeniami. Stabilność sieci ma szczególnie duże znaczenie w przedsiębiorstwach, w których czas jak wiadomo jest na wagę złota. Sieć LAN pozwala uniknąć niedogodności związanych z korzystaniem z pamięci przenośnych, które nie dość, że są zawodne, to dodatkowo mogą przenosić groźne wirusy. Tym samym sieci strukturalne usprawniają pracę firm i sprawiają, że staje się ona bardziej wydajna i efektywna.

Sieci strukturalne dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych

Firma TELBIT TELEINFORMATYKA wykonuje zaawansowane instalacje sieci LAN, które są realną odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sieci strukturalne montujemy zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i również w nieruchomościach prywatnych. Stawiamy na rozwiązania, które zapewniają sprawną wymianę informacji, wygodne dzielenie się zasobami i możliwość przetwarzania dużych ilości danych na niewielkiej przestrzeni.

Zastosowane metody każdorazowo dopasowujemy zarówno do wymogów bezpieczeństwa, liczby podłączanych stacji, długości łącza oraz szeregu innych ważnych zmiennych. Zanim przystąpimy do działania, omawiamy plany z klientami, dopasowując propozycje do ich indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jeśli planujesz wykonanie nowoczesnej sieci LAN w swojej firmie lub domu zachęcamy do kontaktu celem omówienia szczegółów realizacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 607 997 041