Oprogramowanie dedykowane

 

app

software

Aplikacje Mobilne

Chciałbyś stworzyć aplikację dla twojej firmy lub masz jakiś indywidualny projekt? Pomożemy Ci stworzyć idealny projekt, dostosowany do twoich potrzeb. Daj nam znać a na pewno stworzymy coś super!

 

Kontakt

Programy dla firm

Potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania dla twojej firmy? Napiszemy dla Ciebie program, który usprawni twoją pracę. Wystarczy, że zgłosisz się do nas a pomożemy zrealizować twój pomysł i zaprojektujemy Ci program taki jaki tylko chcesz.

 

Kontakt

 

Systemy do zarządzania firmą

W Telbit przeprowadzamy kompleksowe wdrożenia systemów ERP. Wsparcie informatyczne dostarczone przez odpowiednie oprogramowanie usprawni pracę w każdym przedsiębiorstwie. Wdrożenie systemu ERP w firmie, pozwoli na większą kontrolę nad poszczególnymi etapami: zarówno produkcji, handlu, jak i zarządzania czy marketingu. System ERP zachowuje pełną funkcjonalność niezależnie od ilości zainstalowanych modułów, co pozwala na dostosowanie oprogramowania do konkretnych potrzeb oraz rozmiarów danego przedsiębiorstwa.

Czym jest system ERP?

System ERP to oprogramowanie składające się z różnych, współpracujących ze sobą aplikacji. Działanie ERP jest oparte o wspólną bazę danych, z której korzystają poszczególne moduły. Umożliwia to płynny przepływ informacji i usprawnia prace oraz komunikacje pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa, na przykład: produkcji, księgowości czy handlu.

Oferowane przez nas systemy ERP

Wdrożenie systemu ERP może okazać się przydatne, a niekiedy wręcz niezastąpione w firmach działających w ramach różnych gałęzi przemysłu. Wśród oferowanych w Telbit rozwiązań, można znaleźć jedne z najpopularniejszych systemów ERP na świecie, min.:

 

  • Streamsoft PRESTIŻ – oprogramowanie które sprawdzi się w dynamicznie rozwijających się średnich oraz małych przedsiębiorstwach,
  • Streamsoft PRO – idealne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla małych firm,
  • SM-BOSS – system szczególnie popularny na polskim rynku, wyposażony w liczne moduły oraz prosty, tekstowy interfejs,
  • Business Intelligence – narzędzie szczególnie przydatne podczas analizy i kontroli danych.
streamsoft1 boss