Systemy ERP

Streamsoft PRESTIŻ

Medal EuropejskiWielomodułowy, zintegrowany system klasy ERP wspomagający zarządzanie średnim i małym przedsiębiorstwem, z graficznym (okienkowym) interfejsem. Obsługuje wszystkie procesy biznesowe. Elastyczny, łatwo dopasowujący się do zmiennych warunków otoczenia zewnętrznego i rozwijający się wraz z Twoją Firmą. System dedykowany dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, poszukującym zaawansowanych rozwiązań. Doskonała integracja wszystkich modułów umożliwia stały dostęp do rzeczywistego obrazu firmy. Streamsoft Prestiż to wszystko czego potrzebujesz w nowoczesnej technologii, za rozsądne pieniądze, w krótkim czasie.

System Streamsoft PRESTIŻ został wyróżniony Medalem Europejskim, w ramach XVII edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów (2008).
więcej »

Streamsoft PRO

Streamsoft Pro jest systemem dedykowanym dla małych firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości, wyposażonym w funkcjonalność, pozwalającą na zarządzanie różnymi szczeblami niedużego  przedsiębiorstwa.

SM-BOSS

Wielomodułowy, zintegrowany system wspomagający zarządzanie średnim i małym przedsiębiorstwem, z tekstowym interfejsem.  SM-BOSS to ugruntowany na polskim rynku produkt, który sprawdził się już u 3000 klientów w całej Polsce. Jego bardzo bogata funkcjonalność obejmuje takie dziedziny działania przedsiębiorstwa jak: obrót towarowy, kasa/bank, rozrachunki z klientami, kadry/płace, księgowość oraz produkcję.
więcej »

Business Intelligence

Solemis S.A. oferuje dwa światowe rozwiązania z obszaru Business Intelligence: kanadyjską aplikację finansowa PROPHIX do budżetowania i controllingu oraz duńskie oprogramowanie TARGIT do wielowymiarowej analizy danych
więcej »